בניית אתרים מן החיתולים ולאורך כל הדרך

בניית אתרים מן החיתולים ולאורך כל הדרך

הבאת אתר לאוויר העולם יכולה להיות מטלה לא פשוטה שמאמצים רבים כרוכים בצידה. תחילה יש לברר מה בדיוק רוצים, לרוב יוזם האתר מתקשה לנסח ולכן אנו עוזרים לו להבין ולדייק את מטרותיו. אחר כך יש לתכנן את האתר לפרטי פרטים כך שיענה על כל המטרות וימשוך כמה שיותר גולשים. לאחר מכן מתחילה מלאכה סיזיפית ושקדנית של בניית האתר ועיצובו, הזנתו בתוכן ולבסוף השקתו לאוויר העולם. מי שאינו מצוי בעולם אתרי האינטרנט חושב שכאן מסתיימת המלאכה אולם אנחנו בדוריס דיזיין יודעים שזוהי רק תחילתו של פרק חדש, פרק בו על האתר להשתלב במרחבי הרשת ולהתברג לדירוג הגבוה ביותר.
תמיכה והדרכה
לאחר שהאתר יצא לאוויר העולם הוא כמו תינוק שעכשיו לומד ללכת ואתם כמו הורים טריים שלא יודעים מה לעשות עם העולל הקטן. בשלב הזה עשויים לצוץ שאלות רבות, מחשבות חדשות, בעיות והרהורים. אנו מספקים תמיכה מלאה לאתר בכל רגע ורגע, דואגים שהכול יתפקד כשורה, שאף גולש לא יפספס לרגע את אתרכם בשל תקלה או בעיה ומסייעים לכם ללמוד להתנהל עם אתרכם באופן עצמאי.
קידום האתר
השלב הראשון ביצירת אתר אינטרנט איכותי ומצליח הינו בניית האתר ועיצובו ברמה הגבוה ביותר. לאחר שהאתר הושלם מתחיל שלב ב' והוא קידום האתר בגוגל, הזנתו בתוכן ועדכונו המתמיד אשר נועד לשמור על אתר דינמי ופעיל. מומחי התוכן של דוריס דיזיין יוצקים באתר תוכן איכותי אשר מקדם אותו במנועי החיפוש ומסייע בבניית רושם של עסק איכותי ומקצועי. קידום האתר הינו מפתח להצלחתו של העסק שלכם ולכן אנו בדוריס דיזיין עושים את המיטב כדי להוביל את האתר לראש התוצאות של גוגל.
תמיכה מתמדת לאורך כל הדרך
גם לאחר שהאתר צבר ותק צצים דברים, ישנו צורך בעדכונים ובתמיכה לכל עת ובכל צרה. אנו בדוריס דיזיין מעניקים לך תמיכה ללא פשרות ודואגים שהאתר שלך ירוץ כמו שצריך ויניב תוצאות טובות. אנו מאמינים ששירות איכותי הוא שירות לאורך כל הדרך בכל תקלה ובכל בעיה שתצוץ.

למידע נוסף שלחו מייל או התקשרו  058-5778860