קידום אתרים

קידום אתרים

בעבר אם מישהו רצה לקנות מקרר הוא היה מתייעץ עם שכניו ומשפחתו או הולך לחנות הקרובה אל ביתו אל המוכר אותו הוא מכיר. היום הדברים הולכים ומשתנים ומרבית האנשים יחפשו את השירותים השונים להם הם זקוקים באינטרנט על פני מנועי החיפוש ובעיקר באמצעות גוגל. לרוב, אדם מקבל תוצאות רבות לחיפושו כבר בעמוד הראשון של דף החיפוש  ולכן אתר שאינו נמצא בדירוג גבוה בתוצאות החיפוש הוא בבחינת בלתי נראה בפני הקהל הרחב. אנו בדוריס דיזיין משתמשים בשיטת קידום אתרים אורגנית במטרה לקדם את האתר שלכם למקום הראשון ברשימת תוצאות החיפוש.

תוכן איכותי

אחד הפרמטרים החשובים בקידום אתרים הינו תוכן איכותי באתר. תוכן איכותי מסייע לקידום האתר במספר מישורים: 1. אלגוריתם הדירוג של גוגל מזהה תוכן איכותי ומעלה דירוג של אתרים בעלי תוכן איכותי. 2. אלגוריתם הדירוג של גוגל מודד אתרים על פי זמן השהייה הממוצעת של הגולשים באתר כאשר ככל שהשהייה ממושכת יותר כך דירוג האתר יהיה גבוה יותר. תוכן איכותי גורם לגולשים להשתהות בכדי לקרוא את הכתבות. 3. מאמרי תוכן איכותיים מביאים גולשים נוספים לאתר שאינם נמנים עם מבקשי השירות הישירים. ככל שמספר הגולשים רב יותר כך גדל דירוגו של האתר.

מילות מפתח

כאשר מחפשים שירות או מידע מסוים בגוגל החיפוש נעשה באמצעות מילות מפתח. מטרתו של קידום אתרים הינו לשלב את כל מילות המפתח הרלוונטיות לשירות או המידע שהאתר מציע. מילות מפתח אלו מקבלות מקום דומיננטי באתר וכך ממקמות אותו בדירוג גבוה ביחס למילות החיפוש.

עיצוב

פן נוסף בקידום אתרים הינו עיצוב האתר. גם לאחר שהאתר קיבל דירוג גבוה בגוגל יהיה עליו להתחרות עם אתרים נוספים.  מתוך המבחר הרב, על האתר להתבלט מעל האחרים בזמן הקצר ביותר. לפני שהגולש ניגש לקרוא תוכן הוא יבחין באופן לא מודע בעיצוב האתר ויסיק את מסקנותיו הראשוניות. לכן אנו מקפדים על עיצוב מקצועי שמצד אחד ימשוך את העין ומצד שני ייתן רושם של מוצר איכותי ומקצועי.
אנו בדוריס דיזיין מקדמים אתרים בגוגל כאשר מטרתנו היא לא פחות מאשר להביא את האתר שלכם למקום הראשון. בדוריס דיזיין העסק שלכם יפסיק להיות בלתי נראה ויתחיל לעמוד במרכז העניינים.

למידע נוסף שלחו מייל או התקשרו  058-5778860