עיצוב רספונסיבי

עיצוב אתרים רספונסיבי

אם תתבוננו סביבכם ברחוב תוכלו להבחין שכיום מרבית האנשים מסתובבים עם טלפונים חכמים אשר מאפשרים לגלוש באינטרנט, לראות חדשות, לבחור מסעדות, ולקבל מידע על עסקים שונים דרך המכשיר הנייד. כיום יותר ויותר אנשים נהנים מטכנולוגיה חדשה זאת ומשתמשים בה בכדי לחסוך בזמנים ולהגמיש את יכולת הגלישה שלהם. התוצאה הינה שפעולות רבות שבעבר נעשו בבית בלבד נעשות כיום גם דרך המכשיר הנייד, הטאבלט וכדומה. תופעה זאת אשר הולכת וצומחת לנגד עינינו הביאה בעלי אתרים ומעצבי אתרים להבנה שישנו צורך להתאים את האתר לאפשרויות הצפייה המרובות בו.מהו עיצוב רספונסיבי?
עיצוב רספונסיבי מרכז סביבו מגוון טכניקות של עיצוב אתרים אשר מטרתם להתאים את האתר למכשיר בו הוא נצפה. לאחר שהטלפונים החכמים נכנסו לשוק, אתרים רבים החלו להשיק גרסה נוספת המותאמת לגודלו של המכשיר החכם. כאשר מדובר בעיצוב אתרים רספונסיבי, לא מדובר בבניית אפליקציה ייחודית למכשיר הנייד אלא באתר המתאים את עצמו לכל מכשיר בו הוא נצפה. כך למשל האתר יותאם באופן אוטומטי ללפטופ קטן, למסך טלוויזיה גדול, למחשב שולחני או לטלפון נייד.

מדוע כדאי  לעצב אתר באופן רספונסיבי?

עיצוב רספונסיבי בראש ובראשונה הוא אמצעי ליצור אתר שיתאים לכל סוגי המכשירים ללא התאמה מיוחדת לכל מכשיר אשר עשויה לעלות הרבה כסף ולגזול זמן רב. באמצעות עיצוב רספונסיבי תוכלו לקבל אתר שיהיה מותאם לכל המכשירים הקיימים ולכל המכשירים העתידים להציף את השוק.
מדוע חשוב לעצב אתר באופן רספונסיבי?
כיום השוק רווי בעסקים רבים המתחרים ביניהם על מתן שירותים. הצרכן נהנה מן השפע ובוחר בשירות הזמין ביותר בעל הרושם הטוב ביותר. עיצוב רספונסיבי יבטיח לכם אתר נוח לשימוש ובעל מראה מרשים בכל סוגי המכשירים. כך תוכלו להיות בטוחים שאינכם מפסידים לקוחות פוטנציאליים רבים בשל העדר התאמה למכשיר בו הם משתמשים.

כיצד מבצעים עיצוב רספונסיבי לאתרים?

עיצוב אתרים רספונסיבי פועל במספר אפיקים. ראשית, העיצוב נעשה כך שהאתר ייצור רושם טוב ברזולוציות שונות. שנית, על האתר להיות נוח לשימוש בממשקים השונים: בין אם מדובר בשימוש בעכבר או במסך מגע, על האתר לספק למשתמש גישה נוחה ומהירה לכל פרטי המידע אותם הוא מצפה לקבל מן האתר. שלישית, על התמונות וקטעי הווידאו, המהווים חלק בלתי נפרד מהרושם שיוצר האתר , להיות נגישים בכל סוגי הממשקים.
עיצוב אתרים רספונסיבי מיועד לבעלי עסקים המעוניינים להתקדם עם הטכנולוגיה, להשאיר את עצמם בעניינים ולאפשר ללקוחותיהם הפוטנציאליים גישה אופטימלית לאתר מכל מקום בו הם נמצאים ובכל מכשיר בו הם משתמשים.

למידע נוסף שלחו מייל או התקשרו  058-5778860